Týden tkanin Exclusive


Jste si pamatuj Stephanie, že? Udělal jsem rozhovor s cestou zpět, když?

Většina mém rozhovoru byla v podstatě touží nad jejími tkaninami, která sama navrhuje a používá pro její šály a kabelky a polštáře a whatnot.

No, ona má několik metrů od jejího “modřín pinecone” vlevo, a ona je prodává na etsy. (Klikněte na obrázek výše a přejděte na seznam.) Je to drahé, ale stojí za to – nádherné, těžké hedvábné, v ohromujícím tisku. (A odpovídající kabelka je k dispozici.)

Co byste udělal s touto tkaninou? Je to tak drahé, že si myslím, že šaty s plnou sřícím je mimo otázku … a i když je to těžké hedvábí, myslím, že Cheongsam může být trochu zřejmý. Myslím, že bych udělal trochu bolero bundu, abych nosil úzký kruhový šaty těžkého slonovinového hedvábí, v tom stejné červené … to by byl nádherný druhý svatební šaty (i když od té doby, co jsem ještě nevyužíval svou první svatbu Musel bych si myslet něco jiného, ​​abych ho nosil!). Dva yardy by také udělali úžasnou základnu pro duro …

Co se týče vím, Stephanie jen řekl šatům denně o této tkanině, takže to považuje za exkluzivní (alespoň po patnácti vteřinách, nebo tak bude mít tento příspěvek, aby byl indexován)!

Sdílet toto:
Cvrlikání
Facebook

Takhle:
Stejně jako načítání …

Příbuzný

Takže co? 10. prosince 2008With 143 komentářů
Linktastic Pátek č. 4MARCH 7, 2008
Tajné životy šatů sv. 9DECION 4, 2006

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *