Průvodce pánským průvodcem po perfektním stylu ulice k hřebíku v roce 2020


Pánský průvodce k dokonalému stylu ulice k hřebíku v roce 2020
25/06/2020, publikoval Alanic Global
Letos se pánské oděvy, které vzory teprve začínají vynořit na ulicích. Od patchwork tisků po velké obleky jsou zde nesčetné množství nových stylů, které lichotí chuť někoho. Ať už požadujete aktualizaci šatníku, nebo jen hledáte trochu letní inspirace stylu, zkontrolujte níže uvedený blog, abyste pochopili, že prominentní výrobci oblečení kurátovali nejlepší sbírku sartoriálních mužů, do kterých mohou majitelé podniků investovat.

Kubánské límcové košile
Chcete cítit letní vánek ve stylové kubánské límci? S jedinečným límcem a krátkými rukávy se jedná o jednoduchou metodu, jak jazz oděv a také učinit skutečné prohlášení. Můžete si je vybrat, abyste je nosili se silným tiskem nebo udržet to běžné v pevné barvě. Tato košile vypadají další skvěle v jasných odstínech, jako je žlutá, modrá nebo zelená.

Světlice
70. léta jsou zpět v každé možné metodě a také světlice jsou jeho obrovským příkladem. S tenkou horní nohou a přehnaným kotníkem si tyto kalhoty určitě udělají efekt kdekoli. Spárujte kalhoty s štíhlou košili nebo rolákem, abyste zvýraznili dno zvonu, nebo si můžete udržet streamování s velkou mikinou a tričkami pro košile pro uvolněnější pocit.
Dlouhé šortky
Dosáhnout konečný bezstarostný pocit v páru dlouhých šortek. Jedná se o vynikající způsob, jak se udržet hlavně zakrytý, ale zůstaňte skvěle v letním teplu. Ať už tyto dna houpáte silným vzorem nebo udržujete horké v jasné barvě, v těchto příkazových kusech se nemůžete pokazit.

Alanic Worldwide · Pánský průvodce k dokonalému stylu ulice k hřebíku v roce 2020
Nadměrné blejzry
Vzhledem k nově vznikajícím vintage vzorům to vezmeme zpět do 80. let s velkým sako. Velké i na starosti, nasaďte zvrat na nezbytnou fit bundu tím, že ji vezměte několik velikostí. Ať už se jedná o pinstripe nebo něco jedné barvy, je to vynikající způsob, jak dát vintage rotaci na moderní oděv, aniž byste vypadali stejně formální.

Jeden z prominentních oděvů a také výrobci masky USA navrhli módní sbírku základu pánských ulic, na které se můžete podívat. Hledejte stále rostoucím katalogem a vyberte si vhodné kousky pro váš obchod. Poté, co to uděláte, zadejte objem potřeby týmu asistenčního týmu.

Štítky:
Výrobci oblečení
Výrobci masky
Mask Manufacturers USA
Pánské oděvy výrobci
Pánské oděvy velkoobchodní

0 0 hlasů
Hodnocení článků

Přihlásit se

Označení

Název*

E-mailem*

URL stránky

Označení

Název*

E-mailem*

URL stránky

0 komentářů

Inline zpětné vazby
Zobrazit všechny komentáře

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *