Týdenní aktualizace zpráv


jako tyto příspěvky? Sledujte nás na Twitteru nebo Facebooku – toto je upravená verze toho, co čteme! (Také píšeme, pokud uslyšíme o dobrém prodeji prostřednictvím našeho kanálu Corporettedeals Twitter.) Můžete nás také sledovat na Pinterestu a Instagramu nebo podle našeho RSS kanálu.
Real Simple vám dává rychlá řešení pro několik běžných problémů s nohou.
Fashionista má zprávy o možném zákazu mikročástic.
The New York Times má esej o … no, je těžké to udělat spravedlnost s větem dlouhým vysvětlením, takže si to přečtěte (ale držte se dál od komentářů, pokud toužíte po nějakém mansplainingu …).
Lifehacker sdílí nečekané zkušenosti jedné osoby se stolním stolem.
Slateův blog Doublex se ptá: „Proč se ženy přestanou zvyšovat uprostřed své kariéry?“
Reuters hlásí, že Eharmony zahájí zvýšenou kariéru, „online zaměstnanecká služba, která provede testování na porovnávání kompatibility… na testu na kariérním trhu.“
Washington Post uvádí, že ženy, které pracují v Bostonu, mohou získat bezplatné vyjednávací třídy (H/T na tabulku).
Věda o nás časopisu New York vám řekne, v kolik hodin byste měli pít svou kávu, a také podává zprávy o studii, která má za následek následující zklamaný závěr: „Ženy, které vyjadřují své emoce, nejsou brány vážně, ale emocionální omezení moc nedělá dobré , buď.”
Pro váš smích týdne toast sdílí některé nápady na informační rozhovory.

PSST: Poté, co jsem viděl tunu požadavků čtenáře o inspiraci o oblečení od skutečných pracujících žen, pokusím se začít představovat některé z účtu Instagramu společnosti Corporette. Pokud máte pracovní oblečení zabijáka, pošlete jej! Pokud máte svůj vlastní Instagram a chcete být uváděni s kreditem, použijte hashtag #realwomenworking, abyste byli zváženi … pokud chcete být anonymní (nebo nemáte účet Instagramu), pořizujte nás a pošlete nám e -mail (bezhlavé záběry jsou v pořádku). (Doufám, že to nemusí být řečeno, ale ženy ze všech velikostí jsou vítány!) – Kat
Nedávno na Corporetemoms…
Mluvili jsme o taktice pro stravování v restauracích s dětmi.
Kat sdílela nějaké oblečení pro pracující maminky, včetně některých základů mateřství a omyvatelného kancelářského oblečení.

Chybělo nám něco? Přidejte je sem nebo je pošlete na adresu news@corporette.com. Děkuji! Také: Jste máma nebo máma? Nenechte si ujít aktualizaci novinek tohoto týdne na CorporetMoms.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *